הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

שרובה
שרובה - מה זה ואיך זה קשור לעיצוב שיער

במהלך השנים, עם השתלבותה של הקהילה האתיופית בישראל, אנחנו יכולים לראות כיצד אלמנטים מסוימים אשר מוכרים בתרבות ובאופנה האתיופיות השתרשו גם בציבוריות הישראלית, בין אם באופן ישיר ובין אם באופן עקיף. דוגמא לכך אנחנו יכולים לראות גם בעולם של עיצוב שיער, למשל בכל מה שקשור לצמות אתיופיות שרובה. אין ישראלי שלא יצא לו לראות את הצמות האתיופיות אשר מעטרות ילדות, נערות ובחורות אשר הגיעו מאתיופיה או נולדו להורים שעלו משם, וכן נערים וגברים אתיופים אשר שיערם מאפשר זאת. כולנו זוכרים איך בעבר התרשמנו מזמרים ומפורסמים אחרים אשר היה להם צמות שרובה אשר נלקחו ישירות מתוך מגזינים וקטלוגים של עיצוב שיער אתיופי. ובכן, היום כל אחד שמעוניין יכול להשיג צמות שכאלה, אם רק יש לו מספיק שיער לשם כך והוא מכיר מעצבי שיער אשר מתמחים בעיצוב צמות אתיופיות מסוג זה. לשם כך הרי שעל המעצב או הספר לגשת אל קורס שרובה, שם אפשר לקבל את כל המידע בנושא.

מה כולל קורס צמות אתיופיות

קורס צמות שרובה, כולל שורה של מפגשים במהלכם לומדים כל מה שצריך לדעת על האופן בו עושים צמות כאלה. החל מהשלב בו מכינים את השיער לקראת הצמות, כיצד משלבים אותו, באילו חומרים משתמשים, באילו תכשירים צריך להשתמש לפני ואחרי השימוש ועוד. הקורס מועבר באופן כזה, שהתלמידים בו מקבלים את אותה הכשרה שהיו מקבלים, אילו היו נוסעים לאתיופיה אילו היו מעוניינים ללמוד שם את הנושא. במילים אחרות, הם חוסכים לעצמם לא מעט כסף באמצעות קורס זה ומקבלים את כל הכלים הנדרשים.

מי מעביר את הקורס

הקורס מועבר על ידי מעצבי שיער אשר מתמחים בהכנת צמות מסוגים שונים. מדובר על מעצבי שיער וספרים שמבצעים מדי יום צמות אתיופיות לקהל לקוחות מגוון, בין אם מדובר בנשים שנולדו באתיופיה או בנות להורים מאתיופיה ובין אם מדובר בנשים ובחורות שנולדו בארץ להורים צברים.

בואו לקבל את כל המידע אצלנו

אתם מוזמנים לקבל את כל המידע בנושא מאיתנו, סרג'יו עיצוב שיער, טלפון 052-9127503, נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. למידע נוסף על לימוד ספרות לחצו כאן
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram