הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס תסרוקות ערב
קורס תסרוקות ערב – ללמוד כיצד לעשות תסרוקות ברמה אחרת

יש אירועים אשר לכבודם נשים בוחרות ללכת במיוחד אל מעצבי שיער. המקרים הקלאסיים הם אירועי ערב. כל מי שמגיע למסיבה, חתונה, אירוע בעבודה או כל אירוע מיוחד אחר שנערך בערב (או בצהריים אך נמצא באותה סקאלה), יכול למצוא לא מעט נשים אשר יש להן תסרוקות ערב מיוחדות, לעיתים מדובר בתסרוקות פשוטות אך הן עדיין מרשימות. יש סברות רבות מדוע נשים בוחרות לנהוג כך, מן הסתם הרצון להיות יפה יותר, מושכת יותר, שלא נדבר על זה שמדובר באירוע מיוחד ולכן צריך גם להתכונן אליו במיוחד, הרי לא מדובר בעוד יום בעבודה או עוד יציאה עם חברות או עם בן זוג, אלא מדובר באירוע ייחודי, לעיתים בלתי נשכח, אז מן הסתם, האישה תרצה ליהנות מכך וליהנות מתסרוקת ערב ייחודית. לשם כך בדיוק, מעצבי שיער וספרים עוברים קורס תסרוקות ערב. זה קורס מיוחד, אשר לעיתים נכלל כחלק מהמכלול של קורס ספרים ולעיתים מדובר בקורס נפרד. במסגרת קורס זה מקבלים מעצבי שיער וספרים את כל מה שהם צריכים בשביל להכין תסרוקות ערב ברמה גבוהה, וכך הם יכולים לקבל לקוחות לצורך עבודות שכאלה. חשוב לציין, שתסרוקות ערב בניגוד לתסרוקות רגילות, יכולות לקחת מספר שעות וצריך להזמין עבורן מקום מראש.

מה לומדים במסגרת קורס זה

הקורס פחות עוסק בצד התיאורטי ויותר בצד המעשי, הוא מעניק למעצבי שיער את כל הכלים הנדרשים בשביל להיות מסוגלים לבצע תסרוקות ערב מסוגים שונים. בין היתר לומדים באילו כלים ותכשירים להשתמש, כיצד להתאים תסרוקות ערב על פי מבנה וסוג השיער, וכן כיצד ללמד את האישה לשמור על התסרוקת רעננה ושלמה לאורך כל הערב.

מי מעביר את הקורס

קורס תסרוקות ערב מועבר על ידי מעצבי שיער שמתמחים בתסרוקות ערב ובעיצוב מיוחד של תסרוקות מסוגים שונים. פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית לקורס תסרוקות ערב, סרג'יו עיצוב שיער, טלפון 052-9127503. למידע נוסף על קורס ספרות לחצו כאן
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram