הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס תסרוקות כלה
קורס תסרוקות כלה - לספר את הכלה

כל מי שמכיר את עולם החתונות יודע, שמעטות הכלות שיוותרו על האפשרות ליהנות מתסרוקת מיוחדת לערב החתונה שלה. כמעט כל אישה שעומדת להתחתן, קובעת שבועות מראש מועד עם מעצב שיער, על מנת שיעצב את שיערה לקראת האירוע, לעיתים היא עושה זאת לבד ולעיתים עושות זאת יחד איתה גם אחיות שלה, בנו משפחה, חברות ושושבינות. זו אחת הסיבות מדוע כל מעצב שיער שמחזיק סטודיו משלו או כל מי שרוצה לפתוח סלון כלון, חייב לעבור קורס תסרוקות כלה. כך הוא יכול ללמוד את הנושא ולהשתלב בתחום, על מנת להציע ללקוחות שמגיעות אליו וכן נשים אחרות שעומדות להתחתן, להגיע אליו לצורך תסרוקת כלה מיוחדת. תסרוקות כלה הן חלק בלתי נפרד מהכנות של נשים לקראת האירוע, בדרך כלל נהוג לעשות את התסרוקות כשעושים את האיפור לחתונה ושאר ההכנות האסתטיות, לפני שיוצאים אל הצילומים שלפני האירוע או כשיוצאים אל האירוע. התהליך של יצירת תסרוקת כלה יכולה לקחת זמן רב, ויש לבצע אותו בצורה קפדנית ומדוקדקת.

מה כולל קורס זה

קורס תסרוקות כלה כולל מן הסתם, לימוד והכשרה כיצד ליצור תסרוקות מסוגים מגוונים, תסרוקות על פי סגנונות שיער שונים, כיצד להשתמש באביזרים שונים על מנת לשלב אותם בתסרוקת, וכן כיצד לשמור על התסרוקת לאורך זמן. נקודה נוספת שצריך לשים לה, קורס תסרוקות כלה כולל גם כיצד משלבים את התסרוקת עם השמלה ועם האיפור, כך שלא יווצר מצב שאחד יהרוס את השני או יאפיל על השני. מן הסתם, צריך גם לדעת כיצד להציע לאישה תסרוקות שונות שיכולות להתאים לה, להסביר לה על כל תסרוקות וביחד לבחור בתסרוקת הנכונה.

מה צריך לדעת לפני הקורס

מדובר בקורס לא קשה אך גם לא קל, הוא דורש יצירתיות, סבלנות והקשבה. חשוב מאוד לבוא עם ידע מקדים, לא רק בתחום של עיצוב שיער אלא גם בנושא של תסרוקות ערב וכלה, זה יכול בהחלט לעזור במהלך הקורס. למידע נוסף על קורס עיצוב שיער לחצו כאן

פנו אלינו וקבלו מידע נוסף

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, סרג'יו עיצוב שיער, טלפון 052-9127503, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram