הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס תספורות
קורס תספורות - להיות ספרים מקצועיים

אחד הסממנים העיקריים של שירות צבאי, בין אם זה בארץ ובין אם זה בחו"ל הוא, השלב בו החייל נכנס אל המספרה בבסיס שלו ומסתפר. זה קורה כבר בשלב המיון הראשוני בבקו"ם וזה קורה לאחר מכן בזמן השירות הסדיר. התספורות מבוצעות על ידי ספרים שקיבלו את הכשרתם, על פי רוב, בצבא. אותו קורס תספורות בצבא, הכשיר לא מעט ספרים ומעצבי שיער לעבודה בעולם האמיתי, כלומר באזרחות. אך עם הזמן, יותר ויותר ספרים החלו לקבל את הכשרתם באופן מקצועי במסגרת קורס תספורות של בתי ספר למקצועות השיער. כך למשל, רבים מהם למדו במסגרת קורס תספורות גברים, ומה שהם למדו בקורס זה, הם מבצעים בפועל כשמגיע אליהם לקוח כזה או אחר. מכאן אנחנו יכולים ללמוד שהעולם של עיצוב שיער, השתנה מאוד עם השנים בישראל, הוא השתנה מאחר והוא הפך להיות הרבה יותר מקצועי, בין היתר בזכות בתי ספר ומעצבי שיער מקצועיים, אשר העמידו דורות של מעצבי שיער מוכשר ומקצועי היום יותר מאשר אלה שלמדו את רזי המקצוע במסגרת הצבאית, טובה ככל שתהיה. למידע נוסף על לימוד עיצוב שיער לחצו כאן
 

מה לומדים במסגרת הקורס

קורס תספורות גברים מכיל פרקים שונים בעולם של עיצוב שיער, בין אם זה עיצוב שיער רגיל ובין אם זה עיצוב שיער לגברים בגילאים שונים אשר נדרש לבצע אצלם טיפול מעט שונה. לומדים להתמודד עם סגנונות שיער, סוגי שיער, לומדים כיצד להתמודד עם השפעות חיצוניות על השיער וכן כיצד לתחזק ולטפל את השיער בצורה נכונה. קורס תספורות גם מעניק הכשרה בביצוע תספורות מיוחדות שונות, גם אם הם מדובר בתספורות נדירות מאוד.

מדוע משתלם ללמוד בקורס זה

משתי סיבות עיקריות, הראשונה, מקבלים כלים מקצועיים כיצד לעסוק במקצוע, הסיבה השנייה היא, כיום בשביל להצליח בתחום צריך להיות בוגר קורס. זה מקום טוב להתחיל בו.

מוזמנים ללמוד? פנו אלינו

מעוניינים ללמוד קורס תספורות גברים? זה הזמן ליצור איתנו קשר עוד היום. סרג'יו עיצוב שיער, טלפון 052-9127503. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם בכל עניין ובכל שאלה.

קראו עוד על קורס תסרוקות
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram