הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס צמות
קורס צמות - הדברים שאתם צריכים לדעת על הקורס

לא מעט אנשים, בין אם מדובר במעצבי שיער מקצועיים ובין אם לא, מעוניינים ללמוד כיצד לעשות צמות. יש מי שבוחר להשתמש באינטרנט לשם השגת ידע בנושא, יש מי שבוחר להשתמש באמצעים קצת יותר מקצועיים. למשל קורס צמות. קורס קליעת צמות מיועד, כאמור, הן למעצבי שיער מקצועיים אשר רוצים להרחיב את רמת הידע שלהם בנושא ואת מכלול השירותים שהם יכולים להציע, הן לגברים והן לנשים. הרעיון הוא, שכל לקוח אשר יפנה אליהם יוכל לקבל מהם שירות מקצועי של קליעת צמות בשיער, וכן יוכל ליהנות ממגוון אפשרויות, לא רק צמות רגילות אלא גם צמות מיוחדות. קורס צמות, כאמור, מופנה לא רק למעצבי שיער מקצועיים אלא גם לכל אחד שרוצה ללמוד את התחום. למשל צעירים אשר מעוניינים לעבוד בירידים, פסטיבלים, דוכנים בחו"ל ועוד, מבוגרים שרוצים ליהנות מתחביב חדש, ובאופן כללי אנשים אשר רוצים לדעת כיצד קולעים צמה בצורה מקצועית. לשם כך בדיוק, הם יכולים להירשם לקורס.
למידע נוסף על קורס צמות

מה לומדים במסגרת הקורס

קורס קליעת צמות, מתבסס על שני רבדים, רובד מעשי ורובד תיאורטי. ברובד המעשי, לומדים כיצד לקלוע צמות מסוגים שונים, בין אם מדובר בצמות רגילות, אתיופיות, הולנדיות ואחרות. כמו כן לומדים כיצד להתמודד עם סוגים שונים של שיער, אורכים שונים ועוד. הרובד התיאורטי מתייחס לאופן בו שומרים על הצמה, כיצד שומרים על התחזוקה שלו, וכן כיצד מאפשרים להבריק את הצמה ולוודא שהיא תהיה יפה. חלק זה חשוב, מאחר ואחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו עם צמות שבנויות טוב אך לא מחזיקות מעמד זמן רב. למידע נוסף על קורס ספרות לחצו כאן

מי מעביר את הקורס

קורס קליעת צמות בשיער, הוא קורס שמועבר על ידי מעצבי שיער מקצועיים אשר מתמחים בתחום. מדובר במעצבי שיער שבמסגרת עבודתם עושים צמות מדי יום כמעט, או לפחות מכירים את כל התורה של עולם הצמות.

אצלנו תיהנו מקורס ייחודי

אם אתם מעוניינים ללמוד כיצד לעשות צמות באופן מקצועי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, סרגיו עיצוב שיער, טלפון 052-9127503.

קראו עוד על קורס איפור
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram