הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס עיצוב שיער גברים


לקיחת חלק בקורס עיצוב שיער גברים תוכל להיות דרך מצוינת להעשיר ובצורה עמוקה את הידע המקצועי של כל אחד מכם בתחום הספרות. אין זה משנה אם יש לכם ידע קודם בתחום, הרי בסופו של יום לקיחת חלק בקורס עיצוב שיער גברים תוכל להיות הדרך שלכם להשיג מיומנות שימושית במיוחד.

למי הקורס מתאים בעצם?

קורס עיצוב שיער גברים אצל סרג׳יו עיצוב שיער מתאים לקהל הרחב. כלומר כל אחד אשר ירצה לקחת בו חלק ולהעשיר רבות את הידע המקצועי שלו בעולם הספרות יוכל לעשות זאת היום וללא כל ידע מקדים. 30 שנות הניסיון של סרג׳יו יבטיחו לכם כי תקבלו את היחס הנכון ותוכלו להבין את כל החומר שיועבר ובצורה הטובה ביותר.

אורך הקורס וסוג ההתמחות

הקורס צפוי להיות בנוי מלימוד אישי של 16 מפגשים שונים, כל אחד בן 3 שעות. השיעורים יהיו מעשיים בלבד והם יבטיחו לכם כי תשיגו את כל הידע הדרוש וזאת על מנת להבין את עולם עיצוב השיער לגבר ובצורה מעמיקה למדי. במהלך הקורס יהיה ניתן ללמוד מגוון רחב של תספורות שונות לגברים וזאת לצד שימוש במכונה, מספריים או תער. הסטודנטים יתחילו מלימודים על בובה ובשלב מסוים יספרו גם אנשים אמיתיים. בסופו של הקורס כל אחד מן הסטודנטים יקבל תעודה שמעידה על כך שסיים אותו בעצם.

ללמוד אצל סרג׳יו עיצוב שיער - לבחור בטוב ביותר

רוצים ללמוד עיצוב שיער אצל מוסד לימודי בעל ניסיון של מעל ל - 30 שנה? בחרו בסרג׳יו עיצוב שיער והיו בטוחים כי לא תתאכזבו ואף לא במעט ממה שתמצאו שם. הרי הקורס אצל סרג׳יו יספק לכם את כל הידע החיוני שאתם צריכים וזאת על מנת להשתלב בעולם השיער ובצורה החלקה ביותר שניתן להעלות על הדעת. אז בחרו בחוכמה ושימו לב כי אתם עושים כל שניתן על מנת להבטיח שהכל ילך ולפי התוכניות שלכם. חייגו כבר עכשיו למספר 052-9127503 ותוכלו למצוא את כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם בכל הנוגע לעניין הלימודים אצל סרג׳יו עיצוב שיער. למה אתם מחכים?

למידע נוסף אודות קורס עיצוב שיער גברים כנסו לאתר השני שלנו

 
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram