הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס ספרים
קורס ספרים - איך הופכים להיות ספרים מקצועיים

אחת הסצנות המוכרות בלא מעט סרטים וסדרות טלוויזיה אמריקאיות היא, הסצנה בה גבר הולך אל הספר, יושב אצלו במספרה ישנה ושם הם מנהלים שיחה ברומו של עולם על ספורט, פוליטיקה או על דברים אחרים. עם השנים לסצנה הזאת נוספה אחות מקבילה, נשים אשר הולכות אל המספרה, אך בעצם זה מעבר לכך, בעצם מדובר במקום בו עובדים מעצבי שיער מסוגים וברמות שונות, אשר מציעים להן אפשרות ליהנות משלל תספורות ייחודיות ואטרקטיביות. כידוע, כל מעצב שיער כיום, בין אם הוא מעצב שיער לגברים או מעצב שיער לנשים, עובר קורס ספרים, במהלכו הוא לומד את רזי המקצוע, כל מה שהוא צריך לדעת בשביל להיות מעצב שיער מקצועי אשר יכול להציע לברים ולנשים, אפשרויות שונות של תספורות, בין היתר ליהנות מעיצובי שיער ברמה גבוהה מאוד. קורס זה מעניק להם את כל הטכניקות השונות אשר נדרשות בשביל לדעת כיצד לספר ולעצב שיער, כיצד לעבוד עם הכלים השונים וכן כיצד להציע ללקוחות את מה שהם צריכים בשביל ליהנות מעיצוב שיער ייחודי.

מדוע משתלם ללמוד קורס זה

בניגוד לקורסים או מקצועות אחרים, הרי קורס ספרות הוא קורס מומלץ עבור כל גבר ואישה, בין אם הם רוצים להיות ספרים מקצועיים ובין אם לא. הסיבה היא, קורס זה מאפשר לקבל הכשרה מקצועית ומעבר לך, לקבל כלים לדעת לעבוד עם שיער מסוגים ובסגנונות שונים. גם מי שאיננו ספר כיום, יוכל למצוא מה לעשות עם החומר שהוא למד וקיבל בקורס, שכן לעולם אי אפשר לדעת מה הוא יכול לעשות עם החומר הזה.

לאילו גילאים הקורס מיועד

כפי שציינו, הקורס מיועד לגברים ולנשים כאחד, כאלה שלא בהכרח מעוניינים להיות ספרים. לכן הוא גם מיועד לצעירים ולמבוגרים כאחד. צעירים שרוצים ללמוד מקצוע ומבוגרים שרוצים לפתוח בקריירה שניה או לקבל הכשרה מקצועית בתחום.

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעה

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער תוכלו לקבל את כל המידע ההכרחי בתחום. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. הטלפון שלנו הוא 052-9127503. למידע נוסף על בית ספר לספרות לחצו כאן
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram