הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס ספרות נשים סוג 1 משרד התמ"ת


קורס ספרות נשים סוג 1 משרד התמ”ת הנו קורס אשר בנוי בהתאם לתוכנית ומסלול ממשלתי, כזה אשר מורכב מ - 540 שעות לימוד ובמהלכו הסטודנט ילמד שפע של חומר לימודי אשרכולל בתוכו לימוד תספורות נשים, בסיס לביצוע של תספורות גברים ותסרוקות וזאת לצד מגוון רחב של חומר נוסף אשר יועבר במהלכו.

ערכת כלים איכותית במתנה לסטודנט

כל סטודנט שיחליט לקחת חלק בקורס ספרות נשים סוג 1 משרד התמ”ת אצל סרגיו עיצוב שיער יוכל לקבל ערכת כלים איכותית אשר תאפשר לו להתחיל את דרכו בעולם הספרות ובאופן הרבה יותר מוצלח וחלק. מדובר בערכת כלים איכותית במיוחד אשר ללא ספק תהיו מאושרים לקבלה כמתנה.

תעודות שמעידות על הידע של הסטודנט

לאחר סיומו של הקורס יקבל הסטודנט תעודה של מכללת סרג׳יו עיצוב שיער וזאת לצד שתי תעודות ממשלתיות אשר מעידות גם הן על ההכשרה הספציפית שלו. לפיכך ללא ספק יהיה מדובר באופציה מצוינת בעבור כל אחד אשר ירצה לקחת חלק בעולם הספרות וזאת על ידי כך שהוא מתחיל מלימודים רציניים את התחום. בעזרת התנסות על לקוחות והודות לרמה הגבוהה של הלימודים כל אחד מן הסטודנטים יוכל להיות בטוח כי הוא יהיה מסופק לחלוטין. זאת ללא שאלה בכלל.

ללמוד אצל סרג׳יו עיצוב שיער

מעוניינים ללמוד אצל מוסד שמחזיק למעלה מ - 30 שנות ניסיון בעולם הספרות? כזה אשר נחשב למוביל בארץ וזאת בכל הנוגע לעולם זה? דעו לכם כי סרג׳יו עיצוב שיער יהיה הבחירה הנכונה ובעבור כל אחד מכם. אז עשו לעצמכם טובה ושימו לב כי אתם בוחרים בהקדם באופציה הטובה ביותר עבורכם. רק אצל סרג׳יו תוכלו ליהנות מיחס אישי וזאת לצד כך שכל שאלה שתעלה בראשכם תקבל תשובה מקיפה לחלוטין על ידי הצוות המקצועי של המקום. אז אין צורך להסס יותר וכל שנותר לכם לעשות יהיה לוודא כי אתם יוצרים קשר בהקדם וזאת על מנת להבטיח את שביעות הרצון שלכם. חייגו עכשיו למספר 052-9127503 וזאת על מנת להתחיל בלימודי קורס ספרות נשים סוג 1 משרד התמ”ת!

למידע נוסף אודות קורס ספרות נשים סוג 1 משרד התמ"ת כנסו לאתר השני שלנו
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram