הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס ספרות מקוצר


קורס ספרות מקוצר מיועד לקהל הרחב וכל אחד שיש לו חיבה או תשוקה כזו או אחרת לעולם הספרות. מה גם שאם אתם רואים את עצמכם משתלבים בעולם הספרות בעתיד או עובדים בתור מעצבי שיער, זהו ללא ספק קורס נהדר שעשוי להקנות לכם את כל היסודות הבסיסיים שיאפשרו לכם להתחיל להשתלב בתחום עיצוב השיער בהקדם. אם זה נשמע לכם מעניין ואתם רוצים להפיק את המרב בתחום הזה, אם מוזמנים לפנות אל בית הספר של סרג'יו עיצוב שיער בכדי להתרשם.

כמה זמן נמשך הקורס ומה מקבלים?

הקורס עצמו נמשך לאורך 36 מפגשים, 3 שעות כל אחד. אתם יכולים לקבוע את השעות שנוחות לכם, כך שאם אתם חושבים שאתם יכולים להופיע לקורס רק בשעות ספציפיות, אתם יכולים לתאם זאת אם בית הספר של סרג'יו עיצוב שיער ולראות אם זה אפשרי שתוכלו ללמוד בשעות שהכי נוחות לכם. הגמישות הזו עשויה לאפשר לכם לשלב את לימודי הקורס אם דברים נוספים שאתם יכולים לעשות באותה תקופה בחיים, כמו עבודה ותחביבים. כל המשתתפים בקורס מקבלים ערכת כלים מקצועית במתנה.

קורס כולל עם קבלת 2 תעודות

בגמר הקורס מקבלים התלמידים 2 תעודות שמעידות על היכולת שלהם לעסוק בתחום הספרות ולעשות שימוש בטכניקות המובילות בעולם. אם אתם רואים את עצמכם משתלבים בתחום בעתיד, זהו ללא ספק קורס שכדאי לכם לקחת בחשבון. אתם תלמדו בו גם על שימוש נכון בצבעים, תספורות שונות ושלל טכניקות שונות שעשויות לשפר פלאים את הכישורים שלכם.

לוקחים קורס מקצועי אצל סרג'יו עיצוב שיער

במידה ואתם חושבים שקורס ספרות מקוצר זה משהו שעשוי להתאים לכם, אז אתם עשויים להתרשם מבית הספר סרג'יו עיצוב שיער, אשר נמצא בתחום למעלה מ – 30 שנה, ואם אתם בוחרים ללמוד שם, אתם פשוט הולכים על בטוח. הרי אם אתם רוצים לוודא שאתם לומדים ממקצוענים שמבינים את העובדה הזו על הצד הטוב ביותר, אז האופציה הטובה ביותר שתעמוד בפניכם תהיה פשוט ללמוד בבית הספר המדובר. לפרטים והרשמות אתם מוזמנים לחייג למספר 052-9127503.

למידע נוסף אודות קורס ספרות מקוצר כנסו לאתר השני שלנו
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram