הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס כימיה
קורס כימיה - איך קשורה כימיה לעיצוב שיער

כשאנחנו שומעים על כימיה ולימודים בתחום, אנחנו מניחים שמדובר על מקצוע שמיועד לאנשים שרוצים להיות מדענים, מקצוע שדורש 3-4 שנים לימודים באוניברסיטה לצורך קבלת תואר ראשון, לימודים קשים, מסיביים, שלא נדבר על זה שעבור רבים מדובר בסינית של ממש. אך האמת היא, שהעיסוק בכימיה הוא לא מיועד אך ורק למדענים או אנשים שמבקשים להיות רופאים או רוקחים, גם מעצבי שיער שרוצים להתמקצע בתחום, צריכים לעבור קורס כימיה. הסיבה היא לכך היא פשוטה, הם מתעסקים בתכשירים עם חומרים שונים לשיער ועליהם לדעת כיצד לעבוד איתם, עליהם לדעת כיצד חומר אחד משפיע על החומר השני, כיצד שילוב של חומרים יוצרים חומר מסוים, ועוד. לימודי כימיה למעצבי שיער ובכלל לכל מי שמתעסק באחד ממקצועות היופי, מאפשר להרחיב באופן ניכר את העיסוק בתחום. לא רק להשתמש בדברים מוכרים, לא רק להשתמש בחומרים רגילים שרוכשים אצל ספקים כאלה ואחרים, אלא מעבר לכך. אפשר ליצור חומרים, אפשר לשלב בין חומרים, ואפשר להמליץ על שימוש של חומרים טבעיים ואחרים. למידע נוסף על לימוד עיצוב שיער לחצו כאן

מה לומדים במסגרת הקורס

קורס כימיה מועבר על ידי אנשי מקצוע, הן כאלה שעובדים בכימיה בצורות שונות והן כאלה שהם מעצבי שיער שמתמחים בכל מה שקשור לכימיה ומקצועות השיער. במסגרת הקורס לומדים להכיר חומרים שונים, לומדים ממה הם מורכבים ומה השפעתם על השיער, כיצד משתמשים בהם, על אילו סוגי שיער אפשר להשתמש בתכשירים השונים, מה המבנה של כל תכשיר ועוד.

מתי נכון ללמוד קורס זה

בדומה לכל הקורסים בתחום של מקצועות השיער, מוטב לעבור לימודי כימיה בשלב מוקדם, לא לחכות עם זה ולא לעסוק בתחום באופן מלא לפני שרוכשים הכשרה גם בנושא זה. הרי אף פעם אי אפשר לדעת מתי נצטרך לדעת כיצד לעבוד עם תכשירים ועם חומרים שונים. זו הזדמנות טובה ללמוד את הנושא בצורה מסודרת ונכונה.

אצלנו תקבלו את האינפורמציה בנושא

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, סרג'יו עיצוב שיער בטלפון 052-9127503, כך תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים על לימודים אלו.
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram