הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

קורס החלקות
קורס החלקות - כאן לומדים לעשות את זה נכון

עולם עיצוב שיער, בפרט כל מה שקשור לעיצוב שיער לנשים, מן הסתם, מתחלק לתתי תחומים רבים, שכן כפי שאנחנו יודעים, קיימים סגנונות עיצוב ותספורות שונות. אחד התחומים הבולטים בעולם של עיצוב שיער, אשר בשנים האחרונות זוכה להצלחה מסחררת הוא תחום החלקת שיער. נשים רבות אשר יש להן שיער מסולסל, מתולתל, שיער לא חלק מטבעו, מבקשות לעבור החלקה, בין אם זו החלקה יפנית ובין אם זו החלקה ברזילאית או אחרת. בשביל לבצע עבורן שירות זה, יש לעבור קורס החלקות מקצועי, בו ניתן לקבל את כל הכלים כיצד מבצעים החלקת שיער בצורה נכונה, מקצועית ובטוחה. קורס החלקות שיער, מועבר על ידי מעצבי שיער וספרים מקצועיים, אשר מן הסתם, מתמחים הם עצמם בכל הקשור להחלקות ומבצעים אותן מדי יום עבור לקוחות שונות. הם מביאים אל הקורס את הידע המעשי והתיאורטי שלהם, את ניסיונם הרב, ומעניקים לתלמידים את כל הכלים הנדרשים בשביל לדעת כיצד לבצע החלקות בצורה נכונה, ולהצליח בתחום. למידע נוסף על לימודי כימיה לחצו כאן

מה לומדים במסגרת הקורס

קורס החלקות כולל שני חלקים כאמור, חלק תיאורטי וחלק מעשי. בחלק התיאורטי לומדים על המשמעות של החלקה, באילו סוגי שיער אפשר לעשות החלקה, כיצד הוא משפיע על השיער, איך מתחזקים ומשמרים את השיער ועוד. בחלק המעשי, לומדים כיצד לעשות החלקות שיער, באילו כלים, עם אילו תכשירים, מתי, כמה זמן, איפה מתחילים את ההחלקה, לאיזה כיוון ועוד.

מתי משתלם ללמוד החלקה

אחת השאלות שאנשים אשר עוסקים בעיצוב שיער שואלים את עצמם היא, מתי משתלם להירשם אל קורס החלקות שיער. התשובה היא בכל שלב, באופן עקרוני אף פעם אי אפשר לדעת, מתי תיכנס לקוחה ותבקש לעבור החלקת שיער. אומנם זה לא הדבר העיקרי והראשון שמעצבי שיער צריכים ללמוד, אך הם בהחלט צריכים לדעת כיצד עושים החלקה בצורה נכונה.

אצלנו מקבלים את כל הכלים בנושא

אנחנו מזמינים אתכם להירשם אצלנו, סרג'יו עיצוב שיער, לקורס החלקת שיער. אצלנו תקבלו את כל המידע והכלים בתחום. פנו אלינו עוד היום בטלפון 052-9127503.
למידע נוסף על קורס החלקות
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram