הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

צמות
צמות -איך עושים צמות בצורה יפה

מגיל צעיר, בנות רבות אוהבות שאימא או אבא עושה להן צמה, יש הורים שלומדים לעשות צמות בקלות, אחרים צריכים לעבור כמה וכמה ניסיונות, לעיתים בעזרת סרטונים ביוטיוב, בשביל לדעת כיצד לקלוע צמות בצורה נכונה. במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שכל התחום של קליעת צמות השתנה מאוד, בין היתר בזכות העובדה שיותר ויותר סוגים של צמות נכנסו לאופנה, ומעבר לכך, יותר ויותר אנשים נחשפים לצמות מסוגים שונים. בזכות האינטרנט, הטלוויזיה והקולנוע, ובפרט בזכות קליפים של מוזיקה, אפשר למצוא דוגמאות שונות של צמות אשר בעבר היו פחות מוכרות וכיום נחשבות פופולאריות מאוד. אז יש מי שלומד לעשות צמות בעזרת סרטונים באינטרנט או קליפים בטלוויזיה, ויש מי שלוקח קורס של לימוד צמות מקצועי. במסגרת הקורס, מלמדים כיצד לקלוע צמות מסוגים שונים, מה ההבדלים ביניהן, מתי וכיצד אפשר לקלוע צמות וכיצד שומרים עליהן לאורך זמן.

למי הקורס יכול להתאים

קורס לימוד צמות יכול להתאים לקהלים שונים, החל מהורים או בני נוער, שרוצים ללמוד כיצד לקלוע צמות בצורה נכונה, וכלה במעצבי שיער אשר מעוניינים להוסיף עוד נדבך של ידע מקצועי לתחום שלהם. בעזרת קורס לימוד צמות אשר מועבר על ידי אנשי מקצוע, הם יכולים ללמוד כיצד לקלוע צמות הולנדיות, אינדיאניות, אפריקאיות, צמות ראסטות ועוד סוגים רבים של צמות על פי סגנונות שיער מגוונים. למידע נוסף על לימודי כימיה לחצו כאן

מה לומדים במסגרת הקורס

הקורס מלמד לא רק כיצד לקלוע צמות וכיצד לעצב את השיער בעזרתן, אלא מעבר לכך. הקורס מלמד כיצד להבטיח שהצמות יישארו במצבן זמן ממושך, כיצד שומרים על השיער ואיך מבטיחים את בריאותו, באילו תכשירים צריך להשתמש, כיצד משלבים צמות בתוך סגנון של עיצוב שיער מסוים ועוד. מן הסתם כל הדברים שנלמדים בקורס, מועברים הן על ידי חומר תיאורטי והן על ידי חומר מעשי כולל הדגמות בכיתה.

אצלנו תוכלו ליהנות מקורס ברמה גבוהה

אצלנו, בסרג'יו עיצוב שיער, תוכלו ליהנות מקורס לימוד צמות ברמה גבוהה. הקורסים שלנו מועברים על ידי מעצבי שיער מקצועיים. נו אלינו עוד לקבלת מידע נוסף, טלפון 052-9127503.
למידע נוסף על קורס צמות
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram