הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

לימוד תוספות שיער
לימוד תוספות שיער - כל מה שצריך לדעת בנושא

בשנים האחרונות אנחנו יכולים תופעה מעניינת בכל הקשור לעיצוב שיער נשים, הכוונה לתוספות שיער. יותר ויותר נשים משתמשות באופציה זו בשביל להאריך את שיערן, בין אם מדובר לתקופה ובין אם מדובר באופן חד פעמי. הרעיון של תוספות שיער הוא מאוד פשוט, על גבי השיער המקורי של האישה, ניתן לחבר באמצעים שונים, תוספות שיער טבעיות ובכך הן מאריכות אותו. תהליך ההדבקה נעשה באמצעות הלחמה, דבק מיוחד או חרוזים. התהליך מתבצע אצל מעצב שיער מקצועי שמתמחה בכך, שכן הוא ידע כיצד לחבר את השיער בצורה מדויקת ונכונה, הוא גם ידע באילו תוספות שיער אפשר להשתמש ובאיזה אורך. בשביל להתמחות בנושא זה, כמו בנושאים אחרים בכל מה שקשור לעיצוב שיער, רצוי לעבור קורס תוספות שיער. קורס זה מועבר על ידי בתי ספר רבים שמתמחים במקצועות שיער, ועל פי רוב המורים בו הם מעצבי שיער בכירים ואנשי מקצוע אחרים, אשר מכירים את הנושא של תוספות שיער לעומק.
למידע נוסף על קורס תוספות שיער

מה לומדים במסגרת הקורס

קורס תוספות שיער כולל שני שלבים. השלב הראשון הוא תיאורטי, וכולל הסבר מה זה תוספות שיער, ממה הן עשויות, מה ההבדל בין תוספות שיער סינטטיות לתוספות שיער טבעיות, מה ההבדלים בין החיבורים השונים שמבצעים בשביל להדביק את השיער, באילו חומרים משתמשים ועוד. השלב המעשי, שהוא גם השלב המהותי בכל מה שקשור לנושא של לימוד תוספות שיער, מתייחס להדגמות כיצד מבצעים תוספות שיער, על אילו סוגי שיער אפשר לבצע, באיזה אורכים ניתן לעשות זאת, כיצד בודקים האם החיבור נעשה בצורה נכונה ועוד.

מדוע משתלם ללמוד על כך

אם אתם מעצבי שיער צעירים עליכם לדעת, תוספות שיער הוא אחד התחומים הלוהטים ביותר כיום בעולם של עיצוב שיער ומקצועות שיער. מדובר בתחום מאוד פופולארי בקרב נשים צעירות ומבוגרות. לכן מאוד משתלם ללמוד אותו שכן בלעדיו אי אפשר להציע את כל השירותים ללקוחות. למידע נוסף על לימוד ספרות לחצו כאן

מעוניינים ללמוד? בואו אלינו

אצלנו בסרגיו עיצוב שיער, תוכלו להירשם למסגרת של לימוד תוספות שיער במסגרת קורס מקצועי. פנו אלינו בטלפון 052-9127503.
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram