הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

לימוד צמות אתיופיות
לימוד צמות אתיופיות - לומדים לעשות צמה כמו במקור

מאז שנות השמונים וביתר שאת בשנות התשעים, עת הגיעה העלייה הגדולה מאתיופיה, ועם הזמן כאשר היא השתלבה בחברה הישראלית, אנחנו יכולים לראות כיצד אופנות שונות אשר מקובלות על הקהילה האתיופיות נכנסו פנימה והפכו לנחלת הכלל בציבוריות הישראלית. הדוגמא הבולטת ביותר לכך הן צמות אתיופיות. עד שנות השמונים-תשעים, הכרנו צמות רגילות, צמות הולנדיות, הכרנו צמות קלאסיות, אך ברגע שהתחלנו להיחשף אל אותן צמות אתיופיות, אז יכולנו לראות כיצד הן משתלבות בסגנון העיצוב הישראלי ויותר ויותר ילדות ובחורות ישראליות בוחרות לעצב את שיערן בצורה דומה. כמובן שלא תמיד זה אפשרי, שכן סגנון וסוג השיער הוא שונה, אך אם זה אפשרי, הרי שלא מעט ישראליות, צבריות, בוחרות אף הן להשתמש בצמות כאלה. בשביל לדעת כיצד לעשות צמות בצורה נכונה, יש לעבור קורס צמות אתיופיות. קורס זה בדומה בקורסים אחרים שמכוונים עבור לימוד צמות, מיועדים הן עבור מעצבי שיער מקצועיים והן עבור אנשים מהשורה אשר מבקשים ללמוד כיצד לעשות צמות שכאלה. מיותר לציין, שהקורס עצמו חייב להיות מקצועי, על מנת שיהיה ניתן ללמוד את כל רזי הנושא לעומק ובצורה נכונה.

מה לומדים במסגרת הקורס

לימוד צמות אתיופיות, כולל בעיקר צד מעשי, במהלכו לומדים, מן הסתם, כיצד לעשות צמות כאלה. הלימודים מתבצעים באמצעות הדגמות מעשיות חוזרות ונשנות, עד שכל התהליך ברור ומובן. חלק נוסף בקורס מתייחס לצד התיאורטי, במהלכו לומדים כיצד לשמור על הצמות, כיצד מתחזקים אותן ואיך אפשר לטפל בהן בצורה נכונה. למידע נוסף על קורס תסרוקות לחצו כאן

כמה זמן נמשך הקורס

קורס צמות אתיופיות הוא קצר יחסית, מעצם העובדה שהוא מתמקד אך ורק בנושא זה ולא כולל נושאים אחרים. לכן הוא יכול להיות קורס של מספר מפגשים בודדים. יש לציין שאפשר לקחת מסגרת של לימוד צמות באופן רחב, במהלכו נערכים שיעורים בהקשר של לימוד צמות אתיופיות לצד צמות מסוגים אחרים.

קבלו אצלנו הצעת מחיר

רוצים ללמוד כיצד עושים צמות אתיופיות? פנו אלינו לסרגיו עיצוב שיער ואנחנו נעניק לכם את כל המידע בתחום, הטלפון שלנו הוא 052-9127503.
למידע נוסף על קורס צמות אתיופיות שרובה
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram