הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

לימודי תספורות מתקדמים
לימודי תספורות מתקדמים – לומדים צעד אחד קדימה

אחת הקלישאות הגדולות והנכונות ביותר בחיים היא "תמיד אנחנו יכולים ללמוד". זה נכון לכל תחום, זה נכון לכל מקצוע בחיים, וזה נכון גם בתחום של עיצוב שיער. לכן כמו בכל תחום אחר בחיים, גם בתחום של עיצוב שיער, אנחנו יכולים למצוא רמות שונות של לימודים, וגם אחרי שסיימנו את כל הקורסים והשיעורים שמאפשרים לנו לעסוק באופן מקצועי בתחום, עדיין אנחנו יכולים למצוא מה ללמוד. בשנים האחרונות העולם של עיצוב שיער עובר מהפכה גדולה, הביקוש למעצבי שיער מקצועיים עולה ולכן אנחנו יכולים למצוא מוסדות רבים שמלמדים קורסים עיצוב שיער באופן מקצועי, בין אם מדובר בבתי ספר למקצועות היופי והאסתטיקה ובין אם מדובר בבתי ספר שעוסקים ספציפית בלימודי שיער. מלבד הקורסים הבסיסיים או קורסים שעוסקים בתחומים ספציפיים בעולם של עיצוב שיער, אנחנו יכולים למצוא גם לימודי תספורות מתקדמים. מדובר בלימודים שמיועדים למעצבי שיער עם ניסיון שרוצים להרחיב את מעגל הלקוחות שלהם ועל כן הם מבקשים להרחיב את רמת הידע שלהם בתחום. לשם כך, הם פונים ללימודי תספורות מתקדמים במסגרתם הם לומדים אודות סגנונות תספורות ייחודים שלא בהכרח יש להם ביקוש יומיומי אך מדובר בתספורות שכל מעצב שיער שמחזיק מעצמו חייב לדעת.

מה לומדים במסגרת לימודים אלו

לימודי תספורות מתקדמים מכשירים מעצבי שיער, לדעת כיצד לעצב ולהכין תספורות ערב ייחודיות, עיצובי שיער לכלה, ועוד שורה ארוכה של תספורות אשר מותאמות לאירועים שונים, בין אם זה מסיבות, הצגות, הופעות בסרטים ועוד. לימודי תספורות מתקדמים גם מלמדים מעצבי שיער לעבוד עם תכשירים ייחודים, טכניקות עיצוב שונות ושורה ארוכה של כלים שיכולים לעזור להם מבחינה מקצועית. למידע נוסף על קורס ספרות לחצו כאן

מי מעביר את הקורסים?

קורסים בלימודים אלו מועברים על ידי אנשי מקצוע איכותיים, ספרים ומעצבי שיער בעלי ניסיון בתחום, שרכשו עם השנים כלים שונים לתספורות מיוחדות וכמעט הם מעבירים אותם הלאה.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר

אתם מוזמנים לפנות אלינו, סרג'יו עיצוב שיער, ולקבל הצעות עבור לימודי תספורות מתקדמים, בטלפון 052-9127503.
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram