הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

לימודי החלקות
לימודי החלקות - איך עושים את זה נכון

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם עיצוב השיער בשנים האחרונות, הוא התחום של החלקות שיער. אנחנו יכולים למצוא נשים רבות אשר בוחרות לשנות את סגנון עיצוב השיער שלהן, משיער מתולתל או שיער גלי, לשיער חלק לגמרי, בין אם מדובר בהחלקה בסגנון יפני או החלקה בסגנון ברזילאי. כתוצאה מהעובדה שיותר ויותר נשים מבקשות לעבור החלקת שיער, אנחנו יכולים לראות שיש לא מעט מוסדות ומקומות בהם אפשר ללמוד עיצוב שיער, אשר נערכים בהם קורסים של לימודי החלקות. מדובר בלימודים ייחודים שמועברים על ידי אנשי מקצוע, מעצבי שיער וספרים מקצועיים שמתמחים בעיצוב שיער לנשים בכלל ובהחלקות שיער בפרט. מטרת לימודים אלו, היא כמובן להכשיר דור חדש של מעצבי שיער אשר יכירו את כל התחום של החלקות, יבינו כיצד יש לבצע את ההחלקה בפועל, מתי אפשר ומתי אי אפשר לבצע, כיצד עושים את ההחלקה בצורה נכונה ובריאה מבלי לגרום נזק לשיער, בשום צורה שהיא.
למידע נוסף על קורס החלקות

מה לומדים במסגרת לימודים אלו?

לימודי החלקות מתחלקים לשני חלקים. חלק תיאורטי שהוא קצר יחסית, בו לומדים על השפעות של ההחלקה על השיער עצמו, האם וכיצד הוא יכול להשפיע על צמיחתו, כיצד החומרים בהם משתמשים משפיעים על השיער וכיצד שומרים על ההחלקה לאורך זמן. החלק המעשי הוא ארוך יותר והוא גם החלק המעניין יותר בקורס, מתעסק בשיטות וטכניקות להחלקת שיער, כאן לומדים התלמידים כיצד לבצע החלקות שיער בצורה מעשית, הם מבצעים הדגמות שונות של החלקות שיער, והם מנסים סוגים שונים של החלקות, בשביל להתנסות בכך.

מדוע צריך ללמוד כיצד להחליק שיער

בדומה לכל נושא אחר בעולם של עיצוב שיער, גם במקרה של החלקות שיער, אנחנו יכולים למצוא, סביר להניח, אנשים שלא למדו את התחום ועוסקים בכך. אך כיום בשביל להצליח, בשביל להיות מסוגל לעבוד מול קהל נרחב, חייבים ללמוד, ולהתמחות אצל אנשי מקצוע ולא לגשת לזה מבלי ללמוד כיצד מחליקים שיער באופן מקצועי.

אצלנו תקבלו את כל הכלים

אצלו, בסרגיו עיצוב שיער, תוכלו ליהנות מלימודי החלקות. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם. הטלפון שלנו הוא 052-9127503. למידע נוסף על לימודי ספרות לחצו כאן
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram