הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

לימודים על חשבון הפיקדון
לימודים על חשבון הפיקדון - יוצאים מהצבא ומתחילים ללמוד

במהלך השנים, המדינה והצבא יצרו מערכת שמטרתה לעזור לחיילים משוחררים להשתלב במוסדות לימוד אחרי שירותם הצבאי, זאת במטרה להקל עליהם מבחינה כלכלית, לעודד אותם ללמוד ולרכוש מקצוע. בבסיס מערכת זו עומד הרעיון של לימודים על חשבון הפיקדון. מדובר ברעיון פשוט, במסגרתו החייל או החיילת מקבלים בסוף שירותם הצבאי סכום כסף מסוים אשר מיועד ללימודים. הסכום איננו ניתן להם כמזומן ביד ולא ניתן לצרכים אחרים אלא ללימודים או לצורך הכשרה אישית, וכן למטרות ספציפיות מסוימות. חשוב להדגיש המענק ניתן לכל חייל או חיילת שמשתחררים מהצבא, אך על פי משך הזמן שהם שירתו וכן במקרים מסוימים, על פי סוג התפקיד שהם מילאו בצבא. המטרה היא כאמור, שהחייל או החיילת ייהנו מהתחלה קלה ונוחה ויוכלו להשתלב באחד ממוסדות הלימודים, בין אם מדובר באקדמיה, בית ספר מקצועי ייעודי או בכל מקום אחר שמוכן שהתשלום יתבצע, בחלקו, על חשבון הפיקדון.
 

כיצד קורס ספרות נכנס לעניין

מבין הקורסים השונים, הרי שאפשר להירשם אל קורס ספרות על חשבון הפיקדון. ניתן למצוא מוסדות שונים בהם מועברים קורסי ספרות לנשים ולגברים, קורסים שמיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום של עיצוב שיער. קורס ספרות מכשיר את דור העתיד של מעצבי השיער בישראל. כל מה שנדרש לשם כך, הוא כאמור למשוך את הפיקדון, להירשם ולהשלים את החסר מבחינת התשלום על מנת שיהיה ניתן להתחיל ללמוד.

מדוע משתלם ללמוד ספרות

קורס ספרות ובכלל קורסים שקשורים למקצועות השיער, מאפשר לכל מי שנרשם אליו, להשתלב בתחום שנמצא כל הזמן בתהליך של התפתחות. אנחנו יכולים לראות את זה בכל מה שקשור לתכשירים, חומרים, וכמובן ביחס לדוגמאות של עיצוב שיער לגברים ולנשים ועוד. עצם זה שאפשר ללמוד את הקורסים השונים בעזרת פיקדון לימודים, מקל מאוד על אותם חיילים וחיילות משוחררים, להיכנס אל התחום וללמוד אותו בצורה מקצועית.

תירשמו אצלנו ותיהנו מקורס מקצועי

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער, תוכלו ליהנות מאפשרות ללמוד קורס ספרות על חשבון הפיקדון. צרו איתנו קשר בטלפון 052-9127503 ונשמח לעמוד לרשותכם. למידע נוסף על לימוד עיצוב שיער לחצו כאן
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram