הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

בית ספר לעיצוב שיער
בית ספר לעיצוב שיער - בואו ללמוד להיות מעצבי שיער

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של בתי ספר לעיצוב שיער בכל רחבי הארץ. חלק מבתי הספר משתייכים לרשתות לעיצוב שיער, אשר בראשם עומדים מעצבי שיער שהחליטו להעביר את הידע שלהם לחבר'ה צעירים בתחום, בעוד שבמקרים אחרים מדובר בבתי ספר אשר עומדים בזכות עצמם ואינם משתייכים לרשת כזו או אחרת. אם בעבר, בית ספר לעיצוב שיער, או יותר נכון לספרות, היה חלק מבתי ספר מקצועיים אשר הציגו מכלול רחב של תחומי לימוד, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב יותר של בתי ספר אשר עומדים בזכות עצמם ואינם כוללים תחומים נוספים מלבד עיצוב שיער או במקרים מיוחדים, מקצועות יופי ואסתטיקה נוספים, כמו בניית ציפורניים, איפור ועוד. הרעיון של בית ספר לעיצוב שיער הוא ללמד את מקצועות השיער אשר קיימים בתחום, זאת במטרה להכשיר דור חדש של מעצבי שיער אשר יכולים לעבוד עם נשים וגברים. מדובר על דור צעיר של אנשי מקצוע אשר יכולים להשתלב במספרות קיימות או לחילופין, לפתוח מספרות משל עצמם ולהציע מכלול של שירותים לקהל הלקוחות שלהם.

מה כולל בית ספר כזה

במסגרת בית ספר לעיצוב שיער, אפשר למצוא קורסים תיאורטיים ומעשיים בכל מה שקשור לעולם השיער, החל משיעורים תיאורטיים אשר מסבירים על מבנה השיער, האופן בו הוא צומח וגדל, הדרך בה השיער מתפתח לאורך זמן, אילו חומרים משפיעים עליו, כיצד מזג האוויר משפיע עליו ועוד שורה ארוכה של שיעורים בתחום. מבחינה מעשית, אנחנו יכולים למצוא קורסים שכוללים שמתעסקים ספציפית בכל מה שקשור לעולם השיער, החל מתספורות רגילות, סלסול, החלקה, עיצוב שיער לכלות, עיצוב שיער ערב, עיצוב לגברים, צביעה, ועוד.

מי מלמד במסגרת בית הספר

בית ספר לעיצוב שיער כולל מרצים אשר מגיעים מהתחום, הכוונה למעצבי שיער וספרים בעלי ניסיון מעשי בתחום, בין אם כעצמאיים ובין אם כשכירים.

אצלנו תקבלו את כל המידע שאתם צריכים

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער, תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים בנושא, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-9127503. למידע נוסף על לימוד עיצוב שיער לחצו כאן
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram