הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
 

אלפיה בלונדון


"שמי אלפיה קוליבה ואני גרה בלונדון. במשך שנים חלמתי להיות מעצבת שיער. בכל פעם שראיתי מעצב שיער בעבודה משהו צבט לי בלב ורציתי גם.

באמצע השנה שעברה נתקלתי במקרה בחנות עיצוב שיער למכירה. דיברתי עם בעלי על הנושא וסיכמנו שברגע שאלמד עיצוב שיער נפתח לי מקום משלי.

התחלתי לחפש קורס לעיצוב שיער בלונדון. הסתבר שמדובר בקורסים ארוכים ומאוד-מאוד יקרים. משום שאני מדברת עברית ורוסית חשבנו על הרעיון של לימודי עיצוב שיער בישראל. בעלי נסע פעמיים לישראל כדי למצוא בית ספר לעיצוב שיער מתאים ולבסוף החליטנו על 'מכללת סרגיו לעיצוב שיער'.

מר סרגי'ו זנזורי, מייסד בית ספר לעיצוב שיער, אמר לבעלי באופן מאוד פשוט 'אם לאשתך יש כישרון והיא מוכנה להשקיע את הזמן הנדרש, נהפוך אותה למומחית עיצוב שיער תוך 4 חודשים'.

וכך היה. ביליתי 4 חודשים מפרכים בלימודי עיצוב שיער. לעתים פקפקתי בעצמי, אך בית הספר והצוות מעולם לא פקפקו בי. הם תמכו בי בשעת הצורך, דרבנו ועודדו אותי.

סיימתי את הקורס תוך 4 חודשים בהצטיינות, חזרתי ללונדון ופתחתי סלון עיצוב שיער משלי!

לעולם לא הייתי יכולה לעשות זאת בלעדי סרגי'ו וצוות בית ספר לעיצוב שיער. אני חבה להם את תודתי ולכבוד הוא לי שהם חושבים עליי כעל חברה לכל החיים.

אינני יכולה לסיים את הסיפור שלי מבלי להוקיר תודה לאנשים הבאים בצוות המכללה לעיצוב שיער: לסרג'יו שתמיד תמך, לאתי, לליאת עם לב הזהב, לקאוסר עם החיוך המדבק, לנילי, לחן, לאלנה, ולאמירה שעיצוב שיער הכלולות שלה יכול לגרום לקרפדה להיראות כמו נסיכה.

אני אוהבת את כולכם ומתגעגעת מאוד.

להתראות,

אלפיה.”
לייעוץ ומבצעים אטרקטיביים
השאירו פרטים ונחזור אליכן
whatsapp instegram